FİRMAMIZ, HASRET HURDA VE OTEL EKİPMANLARI, maden ürünleri, İkinci El Eşya ve Otel Ekipmanları alım satım üzerine Alanya’da faaliyet göstermektedir. Yılların verdiği deneyim ile; soyma, kırma, hurda, lama, külçe bakır, katot, sarı, araiş sarı, talaş, pirinç, kurşun, külçe kurşun, çinko ve alümiyum ürünlerinin alım ve satımını yapmaktayız. Ayrıca istenilen tonajlarda katot bakır, filmaşin bakır, külçe bakır, külçe sarı, külçe çinko, külçe alüminyum, külçe kurşun satışlarımız devam etmektedir..

Firmamız geri dönüşüm ürünlerinizi piyasa  şartlarının en iyi fiyatlarından (değerinden )  peşin olarak alımını yapmaktadır. Ayrıca sevkiyatlarımızı zamanında teslim etmek ana  prensiplerimiz arasındadır. Hurda alım ve satımlarında müşterilerimize her türlü ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır.   Daima yeterli miktarda stoklarımız bulunmaktadır.

HASRET HURDA VE OTEL EKİPMANLARI olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hammadde  ihtiyacını karşılamak ve bu alanda en iyisini yapabilmek için bütün personelimize bu yönde sürekli eğitim vermekteyiz. Alış  esnasında tüm ürünlerimizin kontrolü titizlikle yapılmaktadır. Ayrıca sevk edilirken tekrar en üst derece deneyimli elemanlarımız tarafından  denetlenmektedir.  Alım ve satımı yaptığımız tüm  ürünler firmamız sorumluluğu altındadır.
Kalitemiz memnuniyetinizdir.

KADİR ESEN

0542684 57 70 – 0532 066 57 70 – 0507 987 82 91

× Bize Yazın